loader image

Hakkımızda

Hakkımızda

1975 yılında kurulan firmamız Uzunbayır; uzun yıllar ticaret, konfeksiyon gibi alanlarda faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürdükten sonra değişen trendler doğrultusunda 2012 yılında inşaat sektörüne adım atmıştır. İnşaat alanında başarılı projelere imza atmak amacıyla şirketimiz Uzunbayır İnşaat İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. unvanıyla devam etme kararı almıştır. Kullanışlı, yaratıcı ve güvenli yaşam alanları oluşturma hedefiyle işe koyulup alanımızda başarılı bir isim olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını ana odağımız yapıp size en uygun çözümü üretmeyi istiyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Sürdürülebilir inşaat, Sürdürülebilir yaşam.

Sosyal sorumluluk projelerinin artması gerektiğine inanıyoruz. Alanımızda kendimizi sorumlu hissederek İnşaat sektörünün daha kaliteli ve sürdürülebilir olmasını kendimize görev biliyoruz. Yarınlara daha sağlam konutlar bırakmak amacıyla sürdürülebilir inşaat çözümlerine ulaşmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Üret, Sürdür, Yaşat.

Sağlam yapılar inşaa ederek müşterilerimizin güvendiği bir firma olmak başlıca görevlerimizdendir. Uzun yıllar sağlamlığını koruyan yapılar oluşturarak daha yaşanabilir bir dünya inşaa edeceğiz.

0 +

Proje

0 +

Konut

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Yıllık Tecrübe

Üret, Sürdür, Yaşat!

Sağlam yapılar inşaa ederek müşterilerimizin güvendiği bir firma olmak başlıca
görevlerimizdendir. Uzun yıllar sağlamlığını koruyan; kullanışlı, yaratıcı ve güvenli yaşam alanları oluşturarak daha yaşanabilir bir dünya inşaa etmekteyiz, inşaa etmeye de devam edeceğiz.

YA DA
YA DA
İletişime Geç!
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişime Geç!
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?